Přeprava zásilek a balíků dnes

Zákazníci-odesílatelé dnes již nemusí využívat služeb (pouze) České pošty. Na trhu je několik opravdu výborných kurýrních společností, které doručí příjemci požadovanou zásilku (balíček) ten samý den, nebo následující od jeho vyzvednutí u odesílatele. Zdarma přijedou a vyzvednou. 

 

U jaké doručovací (kurýrní) společnosti si odeslání vybrat?

V tomto právě pomůže online srovnávač přepravy. V ČR existují 2 najrozšířenější, které nabízí opravud atraktivní ceny a služby v ceně (pojištění, garance doručení, atp.). A které to jsou?

 

Srovnávače přepravy zásilek (balíků)

Srovnávač sdružujeme nabídky nejlepších přepravců na jednom místě. Objednání zásilky za nižší ceny a z pohodlí domova je tak realitou. 

Cílem služeb je umožnit jednotlivcům šetřit na dopravě balíků a celkově zásilek. Díky výhodným smlouvám s dopravci nabízí zákazníkům nižší ceny, než jaké jsou pro jednotlivce běžné. Každý chce ušetřit a pohodlně využívat výborné služby.

 

Výhody

  • ceny od 69 Kč
  • úspora nákadů (standardně 34-68% oproti běžným pultovým cenám)
  • úspora času (kurýrní společnost si k odesílateli přijede sama)
  • rychlost (možnost doručení již ten samý den)

Přeprava zásilek a balíků - ceny

Jak to probíhá

  1. Vyplnění objednávky přepravy
  2. Vyzvednutí zásilky vybraným přepravcem
  3. Dochází k okamžité přepravě příjemci
  4. Doručení příjemci a informování odesílatele
 

Odeslání balíku jde velmi jednoduše. Stačí vyplnit několik parametrů (váha, rozměry v cm) a kde se má zásilka vyzvednou a kam doručit. Následně je před vyzvednutím klient telefonicky kontaktován, že je kurýr na místě a balík si převezem. Nic není potřeba tisknout, přepravce si štítky a vše vytiskne a na balík nalepí. Vy dostanete potvrzení a zásilku budute moc sledovat online a o jejím doručení budete informováni.