ZalozFirmu.cz - recenze a zkušenosti s online založením firmy s.r.o.

 

ZalozFirmu.cz – založení firmy online zdarma

V České republice funguje jediná služba zakládání firem online přes internet a to ještě k tomu bezplatně. Provozuje ji obecně prospěšná společnost ZalozFirmu.cz.

Zájemci o založení s.r.o. (společnost s ručením omezeným) nebo živnosti (živnostenského oprávnění) mají možnost využít komplexní založení nové firmy bez nutnosti složité administrativy, obíhání úřadů a placení zbytečných nákladů. ZaložFirmu.cz totiž své služby poskytuje naprosto zdarma a zájemci tak hradí pouze zákonné poplatky (vizte níže).

Běžně ušetříte 85% nákladů, které by jinak utratili za založení firmy přes advokátní kancelář či koupili již založenou ready-mady s.r.o.

 

Jak to probíhá

Jednoduchým postupem, pomocí registračního formuláře, který umožní přizpůsobit založení dle požadavků na míru. Můžete založit firmu s kapitálem od 1 Kč.

Celkový průběh je rychlý, jelikož všechna dokumentace je vytvářena a zpracovávána online, díky jedinečnému systému. Registrace je pak zpravidla dokončena standardně v rozmení 3 až 5 dní.

Společnost zajišťuje odborný právní servis po celou dobu průběhu registrace firmy a i její 100% garanci dokončení k zápisu do obchodního rejstříku. 

 

Založení firmy online ZalozFirmu.cz

 

Proč jsou služby pro žadatele zdarma?

Provoz je financován z dotačních a grantových programů na podporu podnikání. Užití služby není vázáno na odběr jiných služeb nebo produktů partnerů portálu nebo jiných osob.

 

Na kolik tedy vychází založení firmy online

S.R.O. Živnostenké oprávnění
4.000-6.000 Kč 1.000 Kč
Zdroj: www.ZalozFirmu.cz

 

Bezpečnost

Firmy (živnosti i s.r.o.) jsou zakládány přímo na klíč žadateli bez prostředníka (ne jako u ready-made). Kompletně transparentně za dohledu žadatele, jelikož je informován o každém úkonu, který byl a bude učiněn. Klient tedy má záruku, že je opravdu prvním majitelem založené firmy (společnost s ručením omezeným (s.r.o.)).

Služba je bezpečná a rozhodně se nejdná o žádný podvod či „podfuk s háčky“.

 

Recenze a hodnocení

Zkušenosti a reference se ZalozFirmu.czJedinečný portál, který nabízí založení firmy online přes internet pouze za cenu zákonných správních poplatků bez dalších nákladů a včetně právní pomoci a garance zápisu do obchodního rejstříku.

Projekt vznikl na základně potřeba zakladatelů (advokátů), kteří měli tuto službu původně pro vlastní potřebu při zakládání firem pro klienty. Následně je napadlo, poskytnout jej veřejnosti a zpřístupnit tak aplikaci pro všechny. 

Za dobu své působnosti mj. získalo ZalozFirmu.cz několik oficiálních ocenění - vítěz národního kola Cen za přínos podnikáníEuropean Enterprise Awards.

 

Reference a zkušenosti

ZalozFirmu.cz má za svou existenci (od roku 2008) tisíce kladných referencí. Bylo založeno na 10272  firem (k datu 13.1.2018). Na stránkách projektu jsou zveřejněny desítky pozitivních recenzí od klientů.

 • Michal Ander: „Zakládla jsem přes portál svou druhou firmu. Po zkušnosti s předchozím nákupem přes ready-made, se mi to zdálo úplně neuvěřitelné – nikam nemusíš chodit, zadarmo, přes internet.“
 • Pavel Bouša – IMPORTO Drive s.r.o.: "Služba mi ušetřila spoustu času a mohl jsem se tak věnovat namísto věcem administrativním více věcem technickým. Web byl pro mě jednoduchý a naprosto srozumitelný. Vyhovovalo mi i pravidelné aktualizování stavu registrace mé firmy. Vše bylo mnohem jednodušší, než jsem si na začátku představoval."
 • Dalibor Hrabec – Karticky.cz s.r.o.: "Na stránkách www.ZalozFirmu.cz jsem požádal o založení "eseróčka". Co jsem nevěděl, s tím mi poradili, a naše firma byla bleskově a bezproblémově zaregistrovaná. Mohu jen doporučit."
 • Jan Hrabák - ProSun - alternative energy systems s.r.o. „Registrace proběhla rychle a k naší plné spokojenosti, stačilo jen vyplnit formulář a počkat. Informace o průběhu registrace chodili pravidelně a tak jsme měli i představu, v jaké fázi registrace je a čas ubíhal rychleji. Opravdu výborný nápad, držím palce v dalším rozvoji portálu.“

...

Hodnocení:

Zalozfirmu.cz - logo
Hodnocení a reference společnosti
 
Výhody Nevýhody
 • Založeno již okolo 13 000 firem
 • Historie od roku 2008
 • Založení s.r.o. nebo živnosti přes internet
 • Bez obcházení úřadů a notáře
 • Založení zdarma (pouze správní zákonné poplatky (zápis v OR, atd.))
 • Komplexní založení firmy na klíč
 • Libovolný kapitál od 1 Kč
 • Právní servis
 • Vše dle aktuální legislativy
 • Garance zápisu do obchodního rejstříku
 • Nedůvěra - často se stane, že tomu lidé nemohou uvěřit, že je možné založit firmu přes internet jen za správní poplatky 
 • Založení podnikatelského účtu u České spořitelny (možno posléze zrušit)

 

Poskytovatel

Obecně prospěšná společnost ZalozFirmu.cz
IČ: 28724747
DIČ: CZ28724747

Lípová 15, Praha 2, PSČ 120 00 (mapa)

tel.: (+420) 224 910 173
fax: (+420) 224 910 174

info@ZalozFirmu.cz

www.zalozfirmu.cz

 

Zalozfirmu.cz je členem Hospodářské komory ČRPoskytovatel je členem

Hospodářské komory České republiky.

1. video z roku 2011...

Diskusní téma: ZalozFirmu.cz

How To Get Followers On Tiktok 2021

MixplEla | 27.12.2020

https://www.uplabs.com/tiktoklikes2020

Do you want be famous on tiktok? Click link above and enjoy fans and followers free! 2021 UPDATED!

tik tok hack 2021,tiktok likes 2021 free,tiktok fans 2021 free,tiktok free followers 2021,tiktok free usa hack 2021,tiktok free likes usa 2021,tiktok free followers 2021 usa,hearts free tiktok
KW:
How To Get Free Followers 2021
Increase Followers In Tiktok 2021
Free Likes Generator 2021
Free Likes On Tiktok No Verification 2021

Source of article:

2. https://www.purchase.edu/live/events/21400-tik-tok-video-competition

ROBLOX Gift Cards For Your Wishlist 2021

MixplEla | 26.12.2020

https://graws-things.tumblr.com/post/633693483905024000/roblox-hack-2021-robux-tickets-generator-free

KW:
Where To Get ROBLOX Gift Cards Cvs 2021
Does ROBLOX Take Target Visa Gift Cards 2021
ROBLOX Gift Cards Nz 2021
ROBLOX Gift Cards In Egypt 2021

Thank you very much for the invitation

MixplEla | 19.07.2020

Thank you very much for the invitation :). Best wishes.
PS: How are you? I am from France :)

Free Follows 2020 APRIL

rardtwext | 18.04.2020

[url=https://iamnotarobot.net/instagram-free-followers-how-to-do-it]How To Get Followers On INSTAGRAM Without Paying 2020 APRIL[/url]

First, gift your unique view of the world. Instagram is a area where you make and conduct yourself your own lifestyle. create a strategy (that is, clarify your goals and methods by which you will accept them), and next consistently espouse it by regularly publishing the content.
Check what photos acquire the most likes. Instagram users select illustrations in blithe tones, in the same way as lightening filters, preferring blues rather than shades of red. You can apply filters from Instagram, but you can also use more powerful apps, such as Vsco, Afterlight or Snapseed, in which we will locate a lot of good effects and editing options for our photos. The mobile (and free!) financial credit of Lightroom - one of the best photo government programs from the Adobe suite - is as a consequence certainly popular.
Afterlight is actually quite a easy tool, but it contains every the essential functions and as many as 74 swap effects. One of the most fascinating options is heighten Tone, which allows you to face going on the blue color, which gives the photos a cleaner, fresher look. Snapseed, in turn, allows for selective settings in a prearranged area of the photo, which works great in situations where we want to focus the viewer's eyes upon a specific place of the photo. upon the supplementary hand, Lightroom will allow you to precisely accustom yourself the brightness and saturation of the prearranged color, e.g. by playing when the blue color slider you can create water and circulate acquire a trendy turquoise shade.
Camera + is in addition to a good application (only for iOS). It costs $ 2.99, which is fully worth investing! It will allow you to acquire effects similar to professional equipment. This application has been credited by times and Wall Street Journal for making not far off from every shot see native and great.

KW:
Free Follower 2020 APRIL
Free INSTAGRAM Follower Trial 2020 MAY
How To Get Free INSTAGRAM Followers No Survey 2020 MAY
Free Real INSTAGRAM Followers Instantly 2020 MAY

How To Hack Peoples Accounts On ROBLOX MAY 2020

rardtwext | 16.04.2020

https://billscheatworld.com/ROBLOXHackOnlineUltimate - ULTIMATE GENERATOR for ROBLOX GAME Club BUILDERS AVAILABLE! 2020 APRIL/MAY UPDATED!

KW:
ROBLOX Money Generator 2020 MAY UPDATED
Free Robux Money 2020 APRIL UPDATED

Can you help me translate

rardtwext | 07.12.2019

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

hi guys i am new on web

rardtwext | 02.11.2019

hi :) bross :)

simi163@seznam.cz

Rob | 28.05.2019

Stále uvažuju, jestli jít do sro nebo do žl. Hodně se mi zamlouvá sro, ale tam se zase musí dělat podvojné učetnictví. Dobrý článek je i <a href="https://comeflexoffice.cz/kde-se-vyplati-podnikat-jako-osvc-a-kdy-je-lepsi-zalozit-sro/">tady</a>. Jako ty výhody mě hodně zaujaly.

založení sro online je levné

Vasak | 20.02.2019

Tady uvádíte že to stojí 4-6 tisíc. Nakonec jsem platil za správní poplatky necelé 3,5 tisíce. Upravte si to.

rozsirenie zivnosti

Maria | 04.03.2018

Podnikam v SR ako OSVC a chci podnikani rozsirit do CR. Odvody budu platit v SR i zdravotne poisteni. Mam slovensky zivnostensky list. V CR nemam prechodny pobyt. Co s tim?

Přidat nový příspěvek