ZalozFirmu.cz - recenze a zkušenosti s online založením firmy s.r.o.

 

ZalozFirmu.cz – založení firmy online zdarma

V České republice funguje jediná služba zakládání firem online přes internet a to ještě k tomu bezplatně. Provozuje ji obecně prospěšná společnost ZalozFirmu.cz.

Zájemci o založení s.r.o. (společnost s ručením omezeným) nebo živnosti (živnostenského oprávnění) mají možnost využít komplexní založení nové firmy bez nutnosti složité administrativy, obíhání úřadů a placení zbytečných nákladů. ZaložFirmu.cz totiž své služby poskytuje naprosto zdarma a zájemci tak hradí pouze zákonné poplatky (vizte níže).

Běžně ušetříte 85% nákladů, které by jinak utratili za založení firmy přes advokátní kancelář či koupili již založenou ready-mady s.r.o.

 

Jak to probíhá

Jednoduchým postupem, pomocí registračního formuláře, který umožní přizpůsobit založení dle požadavků na míru. Můžete založit firmu s kapitálem od 1 Kč.

Celkový průběh je rychlý, jelikož všechna dokumentace je vytvářena a zpracovávána online, díky jedinečnému systému. Registrace je pak zpravidla dokončena standardně v rozmení 3 až 5 dní.

Společnost zajišťuje odborný právní servis po celou dobu průběhu registrace firmy a i její 100% garanci dokončení k zápisu do obchodního rejstříku. 

 

 

Proč jsou služby pro žadatele zdarma?

Provoz je financován z dotačních a grantových programů na podporu podnikání. Užití služby není vázáno na odběr jiných služeb nebo produktů partnerů portálu nebo jiných osob.

 

Na kolik tedy vychází založení firmy online

S.R.O. Živnostenké oprávnění
4.000-6.000 Kč 1.000 Kč
Zdroj: ZalozFirmu

 

Bezpečnost

Firmy (živnosti i s.r.o.) jsou zakládány přímo na klíč žadateli bez prostředníka (ne jako u ready-made). Kompletně transparentně za dohledu žadatele, jelikož je informován o každém úkonu, který byl a bude učiněn. Klient tedy má záruku, že je opravdu prvním majitelem založené firmy (společnost s ručením omezeným (s.r.o.)).

Služba je bezpečná a rozhodně se nejdná o žádný podvod či „podfuk s háčky“.

 

Recenze a hodnocení

Zkušenosti a reference se ZalozFirmu.czJedinečný portál, který nabízí založení firmy online přes internet pouze za cenu zákonných správních poplatků bez dalších nákladů a včetně právní pomoci a garance zápisu do obchodního rejstříku.

Projekt vznikl na základně potřeba zakladatelů (advokátů), kteří měli tuto službu původně pro vlastní potřebu při zakládání firem pro klienty. Následně je napadlo, poskytnout jej veřejnosti a zpřístupnit tak aplikaci pro všechny. 

Za dobu své působnosti mj. získalo ZalozFirmu.cz několik oficiálních ocenění - vítěz národního kola Cen za přínos podnikáníEuropean Enterprise Awards.

 

Reference a zkušenosti

ZalozFirmu.cz má za svou existenci (od roku 2008) tisíce kladných referencí. Bylo založeno na 10272  firem (k datu 13.1.2018). Na stránkách projektu jsou zveřejněny desítky pozitivních recenzí od klientů.

 • Michal Ander: „Zakládla jsem přes portál svou druhou firmu. Po zkušnosti s předchozím nákupem přes ready-made, se mi to zdálo úplně neuvěřitelné – nikam nemusíš chodit, zadarmo, přes internet.“
 • Pavel Bouša – IMPORTO Drive s.r.o.: "Služba mi ušetřila spoustu času a mohl jsem se tak věnovat namísto věcem administrativním více věcem technickým. Web byl pro mě jednoduchý a naprosto srozumitelný. Vyhovovalo mi i pravidelné aktualizování stavu registrace mé firmy. Vše bylo mnohem jednodušší, než jsem si na začátku představoval."
 • Dalibor Hrabec – Karticky.cz s.r.o.: "Na stránkách www.ZalozFirmu.cz jsem požádal o založení "eseróčka". Co jsem nevěděl, s tím mi poradili, a naše firma byla bleskově a bezproblémově zaregistrovaná. Mohu jen doporučit."
 • Jan Hrabák - ProSun - alternative energy systems s.r.o. „Registrace proběhla rychle a k naší plné spokojenosti, stačilo jen vyplnit formulář a počkat. Informace o průběhu registrace chodili pravidelně a tak jsme měli i představu, v jaké fázi registrace je a čas ubíhal rychleji. Opravdu výborný nápad, držím palce v dalším rozvoji portálu.“

...

Hodnocení:

Zalozfirmu.cz - logo
Výhody Nevýhody
 • Založeno již okolo 13 000 firem
 • Historie od roku 2008
 • Založení s.r.o. nebo živnosti přes internet
 • Bez obcházení úřadů a notáře
 • Založení zdarma (pouze správní zákonné poplatky (zápis v OR, atd.))
 • Komplexní založení firmy na klíč
 • Libovolný kapitál od 1 Kč
 • Právní servis
 • Vše dle aktuální legislativy
 • Garance zápisu do obchodního rejstříku
 • Nedůvěra - často se stane, že tomu lidé nemohou uvěřit, že je možné založit firmu přes internet jen za správní poplatky 
 • Založení podnikatelského účtu u České spořitelny (možno posléze zrušit)

 

Poskytovatel

Obecně prospěšná společnost ZalozFirmu.cz
IČ: 28724747
DIČ: CZ28724747

Lípová 15, Praha 2, PSČ 120 00 (mapa)

tel.: (+420) 224 910 173
fax: (+420) 224 910 174

info@ZalozFirmu.cz

 

Zalozfirmu.cz je členem Hospodářské komory ČRPoskytovatel je členem

Hospodářské komory České republiky.